Kylie Jenner, feston sot ditëlindjen e saj të 22-të, dhe i pari që e ka uruar është pikërisht i dashuri i saj, reperi Travis Scott.

Ylli i familjes Kardashian-Jenner ka zgjedhur që këtë ditëlindje ta festojë në Capri në një jaht luksoz.

Pranë saj janë njerëzit më të afërt dhe të gjithë janë kujdesur që ta bëjnë të paharrushme këtë ditëlindje për Kylie.

Por duket se ajo që i ka bërë më shumë përshtypje është dhurata e partnerit të saj Travis Scott.

Ai i ka blerë një varse me logon e produkteve të kozmetikës së Kylie, e gjitha me diamantë.

Image

ImageImage


Flash Lajme