Trashëgimtarja e Top Channel, Sara Hoxha, përmes postimeve në Instastory, ku po u përgjigjet fansave në lidhje me shtatzëninë, ka zbuluar shumë gjëra.

Ajo është në muajin e shtatë të pritjes së ëmbël të djalit të dytë, dhe përgjatë këtyre muajve ka shtuar 9 kilogram.

Sara ka folur dhe për ankthin e shtatzënisë, ku tha se jeta e saj është një top i madh me ankth.

Ndërsa për emrin, ajo tha se e ka menduar që para se të ishte shtatzënë. Kujtojmë se kur Sara lajmëroi për shtatzëninë, tha se një tjetër kryeqytet po vjen. Pra, emri i djalit të saj do të jetë emër kryeqyteti, si London./E.B-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat