Gjiko dhe Elita Rudi, në shkurt të këtij viti, janë bërë prindër për herë të parë. Ata janë bekuar me një djalë, të cilit emrin ia kanë vënë Zëri.

Zëri, vetëm disa muajsh, ka filluar të belbëzojë fjalët e para. Në një video të postuar nga Gjiko në Instastory, vogëlushi  dëgjohet teksa thotë “ma-ma-ma”.

Çifti i njohur, teksa djali i tyre belbëzon fjalët e para, shpërthejnë në të qeshura, nga lumturia./E.B-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All