Dafina Zeqiri dhe artistja me e re, Tayna, kanë publikuar një këngë bashkë, e cila është mirëpritur mjaftë mirë jo vetëm nga publiku, por dhe nga artistët.

Kjo këngë që po bën namin momentalisht, është komentuar publikisht nga Rita Ora.

Përmes një postimi në Instastory, Rita Ora, shpreh vlerësimin e saj për dy artistet, ku thotë se vajzat kosovare jo vetëm dinë të këndojnë, por janë vetëvetja, inspiruese dhe që shfaqin liri për t’u treguar të tjerëve se duhet të fluturojnë.

“E dua këtë këngë, më keni bërë shumë të lumtura”, shkruan ndër të tjera Ora./E.B-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat