Për personazhet vip, numri i ndjekësve në Instagram, është shumë i rëndësishëm për ta. Ndërsa Enca kryeson mbi të gjithë artistët shqiptarë me 2.1 milionë ndjekës, sot dhe dy artistë të tjerë, kanë arritur të kenë nga 1 milionë fansa, në Instagram.

Përmes postimeve në rrjete sociale, aktori i humorit Bes Kallaku, ka falënderuar publikisht fansat për 1M follow.

Edhe artistja e re, Tayna, e cila ka një vit në industrinë e muzikës, ka arritur 1M ndjekës, dhe shkruan se ky vit ka qenë ëndrra më e bukur./E.B-dritare.net

Visualizza questo post su Instagram

Un post condiviso da (@tayna) in data:


Flash Lajme

Më të lexuarat