Modelja e njohur Oriola Marashi  është shumë aktive në rrjetin socila Inatgram.

Ajo herë pas herë publikon foto dhe video që nuk kalojnë pa u komentuar nga ndjekësit e saj.

E së fundmi modelja po kalon pushimet e saja në Ibiza të Spanjës nga ku ka publikuar foto dhe video të ndryshme.

Por ajo që tërhoqi më shumë vëmëndje ishte video-ja e publikuar në Instastory, e  hipur në motorr, në mes të rrugës e veshur me tanga.

“Pastaj i vesha se shumë aksidente rrugës”,- shkruan Oriola Marashi, ndërsa e shoqëron me emoji të qeshurash.

Image


Flash Lajme

Më të lexuarat