Modelja e njohur, Alshey Graham është në pritje të fëmijës së saj të parë. Modelja e ndau lajmin emocionues, me anë të një postimi në Instagram, ditën e përvjetorit të martesës me Justin Ervin.

A post shared by (@ashleygraham) on

“Sot 9 vjet më parë, unë u martova me dashurinë e jetës time. Ka qenë rrugëtimi më I bukur me personin tim të preferuar. Sot, ndihem po kaq e bekuar, mirënjohëse dhe e ngazëllyer për të festuar me familjen tonë që po rritet. Gëzuar përvjetorin Justin Ervin. Tani jeta jonë do të bëhet dhe më e bukur”, ka shkruar ajo./E.B-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat