Aktori i humorit Emal Mamaqi, prej javësh ka paralajmëruar për filmin e tij të ri. Ndërsa para disa ditësh zbuloi se pjesë e kastit do të ishte aktorja kosovare, Arjola Demiri, sot ka zbuluar dhe dy aktorët e tjerë, jo pak të njohur.

Ata janë, këngëtarja Enca dhe doktori i operacioneve plastike, Skerdi Faria.

Ermla Mamaqi, në Instagram, shkruan se, sot nisën për herë të parë xhirimet./E.B-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat