Adrola Dushi do të jetë bashkëprezantese e Këngës Magjike 2019. Këtë fakt e kanë zbuluar në Instagram vetë Adrola dhe moderatori, Ardit Gjebrea. Ndërsa hedh foton me Arditin, Adrola shkruan:

“Emocionet thyejnë ligjet e modestisë dhe pa dashje realiteti i ngjan një ëndrre!”

Ndërkohë që moderatori shkruan: “U kry! Adrola Dushi na vaftë mbarë!”dardania.com


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All