Gjyshja e aktorit të humorit, Bes Kallaku, Ija, është mjaft e njohur, sidomos në rrjetet sociale. Ajo ka faqen e saj personale në instagram me mijëra ndjekës dhe herë pas here shpërndan postime të ndryshme.

Pak më parë, së bashku me nipin e saj, Besin, Ija ka publikuar një video, ku shfaqet mjaft e shqetësuar dhe jep një këshillë për të gjithë.
Si një nënë, ajo i bën thirrje fansave dhe të gjithë emigrantëve që rikthehen tani në Shqipëri të udhëtojnë me kujdes. Ndiqni videon dhe mos e harroni këshillën e Ijes, është vërtet e vlefshme.L/F-dritare.net

View this post on Instagram

A post shared by (@bes_kallaku) on


Flash Lajme

Më të lexuarat