Moderatorja e njohur Arbana Osmani, e ka kaluar ditën e sotme së bashku me djalin e saj, Jonin.

Rrallë herë ndodh që në ditët e pushimit, i vogli të jetë larg saj, vetëm në rastet kur i duhet të udhëtojë larg dhe e shoqëruar.

Sot ajo ka ndarë një video shumë të ëmbël me të gjithë ndjekësit në instagram. I vogli i saj, Joni nuk rresht së puthuri mamanë e tij dhe buzëqeshja e Arbanës kurrë nuk ka ngjarë më e bukur, se në këtë moment. A ka lumturi më të madhe për një nënë se sa kaq?  Ne kjo video na e zbukuroi ditën, ndaj menduam ta ndajmë me të gjithë ju./L.F-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat