Bleona Qerreti, edhe pse në të vërtetë nuk ka shumë nevojë, prej disa kohësh ka nisur një dietë për të patur një trup sa më në formë. Që në daljet e para të saj në ekran në moshë të vogël dhe deri tani Bleona gjithmonë ka ruajtur format perfekte trupore.

View this post on Instagram

A post shared by (@bleona) on


Por kohët e fundit ajo ka publikuar vazhdimisht foto dhe video nga palestra duke njoftuar se po angazhohet tej mase për të mbajtur këto linja.

View this post on Instagram

A post shared by (@bleona) on

Sot ajo i ka përshëndetur të gjithë fansat e saj me një foto ku shfaqet gjysmë nudo, me gjoksin e mbuluar me duar, duke treguar rezultatet e dietës.

“Mirëmëngjes botë. Dieta ime po funksionon”, shkruan Bleona krahas fotos.

Qoftë për shkak të dietës, palestrës apo çfarëdo arsye tjetër linjat perfekte të Bleonës janë për t’u pasur zili./L.F-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat