Eduart Grishaj është tashmë një nga emrat më të përfolur në shoëbizz. Lidhja e tij me Arbana Osmanin është prej muajsh nën fokusin e mediave. Por nëse i hedhim një sy disa fotove të tij të disa viteve më parë, vështirë se mund të njihet.Djaloshi simpatikë, mesa duket është përmisuar me kalimin e viteve.  Me dorën në bel, me bluzë me shkëlqim dhe pantallona serioze, Eduart Grishaj mbështetur në oxhakun e restorantit shfaqet me flokë pak më të gjatë dhe me disa kilogramë më shumë. I spikatur edhe për stilin e tij në veshje, Eduarti duket se para disa viteve ka preferuar edhe kostumet serioze, aspak të përshtatshme për moshën e tij të re.

75453793-d549-4057-92ba-3a8c409c1a8a-640x4625d562532-caf0-4c4e-943e-7bc082ac01d9
<
>

Flash Lajme

Më të lexuarat