Armina Mevlani është në një lidhje prej vitesh tashmë  me  Shkëlzen Berishën, djalin e ish kryeministrit Sali Berisha. Ndonëse në intërvisten e fundit të realizuar me Ori Nebiajn,  Armina është shprehur e lumtur me Shkëlzenin , shprehjet e postuara  në profilin e saj Instagram nuk duken dhe aq pozitive.Dukej se gjërat po shkonin mirë mes tyre dhe pritej që në fund të gushtit do të kalonin pushimet bashkë, por fotot e publikuara kanë ngritur dyshime tek të gjithë.

“Mos dashuroni kurrë askënd që ju tratjon si të zakonshëm,”– shkruan Armina Mevlani në rrjete sociale. “Ti meriton të jesh me dikë që te shikon çdo ditë të jetës sikur të ketë fituar një lotari dhe kanë gjithë botën pëballë tyre”- është mesazhi tjetër i Arminës në profilin e saj.

Të jetë ky thjesht një këshillë për ndjekëset e saj apo Armina s´po ndjehet e vlerësuar sa duhet nga Zeni?

Capture-280
<
>

Flash Lajme

Më të lexuarat