Këngëtari shqiptar Erik Lloshi dhe partnerja e tij, Romina Sablic i kanë dhënë fund beqarisë.

Ceremonia u mbajt në një lokal në periferi të Tiranës dhe të pranishëm ishin familjarë e miq të çiftit.

Disa prej momenteve të dasmësi ka ndarë edhe vet Eriku në profilin e tij në Instagram, ku mes të tjerave ka postuar një foto ku shpreh fjalët më të bukura për partneren, e cila dje u bë edhe bashkëshortja e tij./ I.M-Dritare.net

View this post on Instagram

A post shared by (@eriklloshi) on


Flash Lajme

Më të lexuarat