Këngëtarja dhe tekstshkruesja Rozana Radi , herë pas here poston në instagram thënie me humor. Këtë herë ajo ka postuar një këshillë për femrat, për të ironizuar meshkujt që ankohen edhe për shqetësimin më të vogël.

“Gratë që qahen nga dhimbjet e lindjes duhet të provojnë të jenë vetëm një herë në jetë burrë por me temperaturë 37.2”, shkruan Rozi.

Dhe ka të drejtë. Jo vetëm femrat e kanë aprovuar këtë ide të Rozanës por edhe stilisti i njohur Ardi Aslani ka shkruar se kjo është e papërballueshme për një mashkull. /L.F-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat