Pak kohë më parë mamaja e Jonida Maliqit nuk ishte një fytyrë e njohur. Por sot, Jonida ndoshta pa qëllim e ka kthyer atë në në një person shumë të dashur në instagram.

Herë pas here ajo poston foto apo video të reagimeve të saj në situata ta ndryshme të saj, të cilat janë plot humor. Pushimeve të kësaj vere, Jonida i kaloi me dy prindërit e saj dhe djalin e saj. Me anë të një video ajo tregoi se mamaja e saj gjirokastrite ankohej se kishte harxhuar një dynja me lekë, tipike e mamave.

Ndërsa pasi postoi së fundmi një foto ku shfaqej së bashku me familjen e saj, komentuesit mbi të gjithë kanë komplimentuar mamin e Jonidës.

View this post on Instagram

A post shared by (@jonidamaliqi) on

Një zonjë me humor dhe shumë stil, fansat kërkojnë që ajo të jetë më e pranishme në rrjetet sociale. Vëmendja këtë herë i takon mamasë, jo Jonidës./L.F-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All