Aktori dhe moderatori i njohur Ermal Mamaqi po xhiron skenat e filmit të tij më të ri “I Love Tropoja”. Prej disa vitesh ai është prezantues i emisionit të tij”Xing me Ermalin” në TvKlan.

Në median online përflitet se Mamaqi ka vendosur të largohet nga ky televizion. Edhe pse nuk ka asnjë konfirmim nga ai, aludohet se vendin e tij do ta zërë  moderatorja Marina Vjollca./L.F-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat