Foto të një Kim Kardashian ndryshe siç jemi mësuar ta shohim zakonisht, janë publikuar në mediat e huaja. Ajo zgjodhi të darkonte me bashkëshortin e saj Kanye West, e veshur me atlete,  rroba të gjëra sportive, me flokë të çrregullt dhe pa make-up-in e zakonshëm.

Të kapur përdore ata shfaqen të qetë duke shkuar në restorant, pa e vrarë shumë mendjen për look-un./L.F-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat