Ndarja e Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth në më pak se një viti martesë erdhi si një tronditje e madhe për fansat.

Ndërsa në fillim u raportua se arsyeja e ndarjes ishte Miley, tani është pohuar e kundërta.

Sipas medieve rozë, këngëtarja e famshme u përpoq shumë për të shpëtuar martesën por nuk mund të përballonte sasinë e madhe të pijeve alkoolike që pinte Liam dhe përdorimin e drogës.

Por Liam nuk është një përdorues i njohur i drogës apo abuzues me alkoolin.

Por, mediat shkruajnë gjithashtu se droga është vetëm karremi për ta fshehur të vërtetën, tradhëtinë nga ana e Miley Cyrus./ I.M-Dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat