Me 13 shtator 2018, çifti i njohur i Shoë Bizit, Justin Bieber dhe Hailey Baldwin u martuan me një ceremoni shumë preivat në pallatin e drejtësisë në Neë York.

Por, duket se çifti ka në plan të rimartohet sërisht, dhe ta shijojnë dasmën e tyre madhështore.

Në fillim thuhej që ata donin të rimartoheshin me rastin e vitin e parë të martesës, por Daily Mail shkruan që ato kanë zgjedhur datën 30 shtator.

Tabloidi anglez ka zbuluar edhe vendin e dasmës, që do të jetë në Californi ose Canada.

Çifti edhe më herët ka pasur plane për rimartesë, një herë në shkurt të 2019 dhe një herë në pranverë, por në të dyja rastet nuk ka ndodhur asgjë, tani duhet të presim shtatorin./ I.M-Dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat