Ndarja e Stresit nga e fejuara e tij, Kejsi, ka qenë një nga më të komentuarat kohët e fundit. Reperi ka thënë se po e kalon shpejt këtë periudhë, ndërsa mbrëmjen e sotme ka postuar një foto në Instagram, ku ndodhet pranë një oxhaku.

Stresi në postimin e tij shkruan: “Drutë i kam ndezur dhe fotot po i djeg”. Mbase këtë foto, ai tregon se po zhduk çdo kujtim nga ajo, ose ka nënkuptuar diçka tjetër, që s’ka lidhje me të./E.B-dritare.net

Visualizza questo post su Instagram

Un post condiviso da (@stresi) in data:


Flash Lajme

Më të lexuarat