Aktori i humorit Ermal Mamaqi ka postuar mbrëmjen e sotme një video të ëmbël të vajzës së tij, Sia, e cila si çdo fëmijë, luan me çfarë të ketë në dorë.

Ndërsa ajo ka qenë duke ngënë djath bebe, e ka marrë atë dhe e ka vënë në xhamat e dritares. Ermali ka postuar videon dhe në mbishkrim thotë me shaka se janë familje skulptorësh./E.B-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All