Në Nju Jork është duke u zhvilluar përballja finale e tenisit, US Open, mes Serena Williams dhe Bianca Andrescue. Për të mbështetur Serenën, spektatore është edhe dukesha e Sussex, Meghan Markle, e cila brohorit për shoqen e saj.

Meghan ka zgjedhur një luk elegant, duke veshur një fustan blu xhins dhe sipër një pallto të bardhë, të cilën e mban mbi supe.

Nga fotot ajo duket shumë e emocionuar dhe nuk ka turp të brohorasë për mikeshën e saj të zemrës./E.B-dritare.net

Foto 1 nga 9


Flash Lajme

Më të lexuarat