Duket se reperja nga Kosova, Melinda Ademi ka fansat e saj edhe ne Zvicer. Së fundi ajo ne profilin e saj të Instagramit ka publikuar një foto të një fansi nga Zvicra.

Djaloshi i ri zviceran ka bërë një tatuazh me emrin e reperes Majlinda, shkruan albinfo.ch.

Shpeshherë, kemi parë që fansat bëjnë gjëra “të çmendura” për yjet e muzikës.

Reperja Melinda Ademi ka treguar se është suprizuar në Zvicër.

Një fans kishte mbuluar një pjesë të mirë të krahut me emrin e saj. Sigurisht kjo i ka pëlqyer Melindës dhe e ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram.


Flash Lajme

Më të lexuarat