Të gjithë menduam se festa e parë e datëlindjes së True, vajzës së Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson, shkoi mirë e bukur. Por ja që nuk është kështu.
Sikur të mos mjaftonte skandali i tradhtisë ndaj Khloe, Tristan u përfshi edhe në një tjetër.

Në festën e një vjetorit të vajzës së tij, mësohet se Tristan është konfrontuar keq me burrin e Kimit, Kanye West.

Në premierën e së dielës, të Keeping Up With the Kardashians, ne pamë që Tristan dhe Kanye po flisnin ashpër me njëri-tjetrin.dardania.com

A post shared by (@khloekardashian) on


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All