Kim Kardashian shpërthen në lot gjatë premierës së të dielës të “Keeping Up With The Kardashians”, pasi doktori i tregon se ajo rezulton pozitive ndaj antitrupave të lupusit.

Ndërsa ngushëllohet nga e motra, Kylie Jenner, Kim pranon se, ka vuajtur nga nyejt e fryra, dhimbja e kokës dhe lodhje të përgjithshme, gjatë majit, shkruan dritare.net

Ylli, e cila gjithashtu rezultoi pozitive edhe për artritin reumatoid (RA), u sigurua edhe njëherë nga doktori i saj, pasi i tha se rezultatet nuk e konfirmojnë praninë e sëmundjes.dardania.com


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All