Moderatorja kosovare Elita Rudi, prej ditësh, së bashku me Gjikon dhe djalin e tyre, kanë nisur pushimet. Ata ndodhen në Turqi dhe vazhdimisht postojnë foto nga pushimet e tyre të para familjare.

Por sot, Elita, ka postuar një foto me bikini, ku shfaqet super në formë. Kujtojmë se para disa muajsh ajo ëhstë bërë nënë, ndërsa sot trupi i saj është perfekt./E.B-dritare.net

View this post on Instagram

A post shared by (@elita.rudi) on


Flash Lajme

Më të lexuarat