Edhe pse shpesh herë janë fotografuar së bashku këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga dhe portieri Alban Hoxha në fillim nuk pranon që ishin bashkë.

Dhe tani siç duket kjo fazë ka kaluar për çiftin e shumë përfolur në media dhe tani dalin hapur dhe në publik.

Por jo vetëm kaq dhe nëse i hedhim një sy fotove dhe video të Çilejtës nuk mungojnë komentet e Albanit.

Mbrëmjen e djeshme të dy çifti kishin dalë për një xhiro me makinë dhe të dy postuan të njëjtat foto, në të njëjtën rrugë, mbështetur në një BMË të zezë.


Flash Lajme

Më të lexuarat