Xhensila Myrtezaj është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo, jo vetëm ka një zë të mrekullueshëm, por ka dhe një stil veshjeje unik, që e bën të duket gjithmonë bukur, në çdo postim në Instagram.

Së fundmi, Xhensila ka postuar një foto, ku shfaqet mjaft elegante me një fustan të kuq.

Visualizza questo post su Instagram

in data:

Ajo dukej thjesht mahnitëse dhe komentet pozitive për të, në kishin të sosur./E.B-dritare.net

Foto 1 nga 1


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All