Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha, vendosi të na habisë jo pak, kur për 30 vjetorin e saj postoi një foto thuajse totalisht nudo.

Ajo e shoqëri foton me nënshkrimin: “Ja se si duken të 30-tat”, duke u shprehur gjithashtu se ndihet mjaft mirë me trupin e saj.

Por pas kësaj fotoje ka reaguar edhe i ati i Bebes të cilit nuk i ka pëlqyer aspak kjo foto dhe i ka kërkuar të bijë ta fshijë menjëherë.

“O zot ti duhet ta fshish menjëherë këtë foto”, mësohet ti ketë thënë i ati, ndërsa këngëtarja tha për revistën El- News se e ka refuzuar prerë kërkesën e të atit, duke mos e diskutuar fare.

Ajo u shpreh se është mjaftueshëm e rritur për të vendosur vetë për jetën e saj.

Image


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All