Modelja e njohur shqiptare, Emina Çunmulaj, feston sot 35-vjetorin e lindjes. Ajo përmes një postimi në Instastory shkruan se gjithmonë i është trembur moshës dhe se ende tallet se po plaket, por është e bekuar për gjithçka ka në jetë.

“Jam mësuar duke menduar se rritja ishte diçka e frikshme. Dhe po, unë akoma tallem duke thënë se u plaka, por ndihem e bekuar për gjithçka Zoti më ka dhënë dhe vazhdon të më japë”, shkruan ajo./E.B-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat