Kida pas pushime në Turqi, tani ka udhëtuar drejt Gjermanisë.

Kështu ka bërë të ditur vet këngëtarja përmes një postimi në Instagram.

Këngëtarja e famshme u paraqit në veshje sportive me ngjyrë të barë duke zbuluar vetëm belin e hollë, ndërsa me një grim të lehtë dhe flokët gërsheta, Kida erdhi simpatike edhe këtë herë.

“E zakonshme’, ka shkruar Kida përkrah fotos.

Ndryshe, Kida pas një sezoni të ngarkuar me koncerte iu ka rikthyer punës me projekte të reja.

https://www.instagram.com/kida/?utm_source=ig_embed


Flash Lajme

Më të lexuarat