Bashkëshorti i Almeda Abazit, aktori Tolgahan Sayisman po luan rolin e një boksieri. Seriali, i cili titullohet ‘Kampioni’ do të shfaqet së shpejti në ekran.

Por prapaskenat nuk janë dhe aq të bukura.

Almeda ka frikësuar të gjithë ndjekësit e saj me një foto të bashkëshortit të saj, i cili e kishte kurrizin e nxirë.

“Dakord, thamë boks, thamë serial, thamë atë e këtë, pranuam. Po kjo çfarë është? Në çfarë gjendje ma sollët burrin?”.

Pjesë e filmit “Kampioni” është edhe djali disa muajsh i çiftit, i cili mban emrin Efehan.


Flash Lajme

Më të lexuarat