Moderatorja Rudina Dembacaj, si shumë personazhë të tjerë të njohur, ka vendosur që këtë sezon, të bëjë ndryshime në pamjen e saj.

Ajo ka ndryshuar ngjyrën e flokëve, duke i bërë nga të zeza në një ngjyrë më të hapur me fije kafe.

Mund të themi se kjo ngjyrë i shkon shumë për shtat Rudinës dhe është një nga ngjyrat më në modë të vjeshtës./E.B-dritare


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All