Wow, nuk e kishim parë ndonjëherë Kim Kardashianin kaq elegante dhe shik.

Ylli i Keeping Up With The Kardashians dukej magjepsëse ndërsa kaloi në tapetin e kuq të 2019 Creative Arts Emmys, shkruan dritare.net

Kim kishte veshur një fustan të zi kadifeje, i ngjitur pas trupit. Ndërsa flokët i kishte kapur topuz, Kim kishte lëshuar një fije në fytyrë.

Fustanit i bashkëngjiti edhe një palë sandale të zeza.dardania.com

Foto 1 nga 19


Flash Lajme

Më të lexuarat