Ermal Mamaqi  dhe Amarda Toska janë një ndër çiftet më të pëlqyera të showbizit shqiptar.

Çifti ka 9 vjet që është martuar dhe ka dy fëmijë, Joeli dhe Sia.

Së fundmi, Ermali ka postuar një foto me Amin, ku duken më të lumtur se kurrë. Ndërsa poston foton, Ermali ka drejtuar një pyetje për vajzat shqiptare.

“Hë mi goca, më mirë një burrë me lekë apo një burrë që të bën të qeshësh??”,- shkruan ai.dardania.com


Flash Lajme

Më të lexuarat