Reperja Tayna është shfaqur tejet joshëse në një postim të fundit në Instagram, shkruan lajmi.net.

E veshur me bikini, poza të cilën e ka marrë e bën reperen të duket akoma më seksi ndërsa e gjithë vëmendja ka shkuar tek një detaj.

Bikinit e Taynës në një pjesë janë të tejdukshme dhe duket sikur tek beli nuk ka asgjë dhe po rrinë vetvetiu.

“Gjeni pallmen në foto”, ka shkruar ajo pranë postimit.

e ndjekësve as kësaj radhe nuk kanë munguar.

https://www.instagram.com/tayna/?utm_source=ig_embed


Flash Lajme

Më të lexuarat