Këtë javë Kendall Jenner na ka surprizuar vërtet shumë, me dy gjëra. E para, dalja në pasarelë dhe pse më parë kishte thënë se nuk donte të dilte më,  dhe e dyta, nga brune është bërë bjonde.

Flokët bjonde ajo i zbuloi teksa po debutante në Javën e Modës në Nju Jork.

Kujtojmë se para një jave ajo u shfaq në publik me flokët gjithë shkëlqim, ngjyrë çokollate, ndërsa ishte në Nju Jork.

Hera e fundit që e kemi parë Kendall bjonde, ka qenë në vitin 2016, kur në modë ishte stili ombre./E.B-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat