Sezoni i gjashtë i spektaklit të vallëzimit Dance With Me, nis në datën 23 shtator.

Televizioni Klan, ka postuar spotin në Instagram, duke zbuluar të gjithë çiftet e konkurrentëve vip dhe anëtarët e jurisë.

Visualizza questo post su Instagram

Un post condiviso da (@rtvklan) in data:

Çiftet pjesëmarrëse janë:

Kevjina Kthella-Eduard Ndocaj

Stela Kotri-Valter Kolnikaj

Eva Murati-Ermal Peci

Eliona Pitarka-Mateus Frroku

Era Rusi-Florian Agalliu.

Në juri këtë vit ka ndryshme, dhe kasta përbëhet nga Enada Hoxha, Gentian Zenelaj dhe Valbona Selimllari.

Sigurisht prezatuese është po ajo, Alketa Vejsiu, ndërsa producente Vera Grabocka./E.B-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat