Kevin Hart nuk duket se po kalon ditët më të bukura të jetës së tij. Pas një aksidenti të rëndë që kaloi, ai tani do ta gjejë vetën në mes të një lufte ligjore , ku paditësi kërkon dëmshpërblim, jo pak por 60 milionë dollarë.

Një grua që u shfaq në një ‘video seksi’ 2017 me Kevin Hart po hedh në gjyq komedianin dhe të tjerët për 60 milion dollarë.

Modelja 28 vjeçare, Montia Sabagg pretendon se ajo ishte incizuar në fshehtësi duke kryer marrëdhënie konsensuale me Hart në një dhomë hoteli në Las Vegas.

Vidoja u publikua në 2017, dhe në atë kohë, Hart iu drejtua incidentit publikisht dhe pretendoi se atij i ‘ishte punuar pas shpine’ dhe ka mohuar akuzat./ I.M-Dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat