Këngëtarja dhe moderatorja, Rozana Radi është shfaqur krejt ndryshe në sezonin e ri të emisionit “Boom”.

Moderatorja ka vënë ekstejshën, duke e përshtatur me flokun natyral. Ky ndryshim në look e tregon Rozanën më të re .

Përveç flokëve, për t’u dukur më e bukur, Rozana kishte përdorur dhe xixat te sytë, që janë trendi i momentit.

Por moderatorja, thotë se, këto xixa kushtojnë 300 euro, e sipas saj edhe vetë Gili do ia kishte zili.dardania.com


Flash Lajme

Më të lexuarat