Si në çdo postim, këngëtarja e njohur Enca Haxhia, nuk harron të provokojë edhe së fundmi. Këngëtarja e njohur shqiptare, është një ndër femrat më të komentuara të showbiz-it. Enca arrin të tërheq vëmendje të madhe me fotografitë që publikon në rrjetin social ‘Instagram’, ku numëron mbi dy milionë ndjekës.Së fundmi, ajo ka publikuar dy fotografi të reja, në të cilat shihet se nuk ka të veshur asgjë.

Enca është mbuluar vetëm nga një arush dhe nga një zemër e madhe me lule në të cilën shkruan “Enca”.


Flash Lajme

Më të lexuarat