Blero Muharremi dhe Afrona Dika, sot, i kanë dhënë fund beqarisë. Në një ceremoni në Shëngjin, te zona e Ranës së Hedhur, çifti kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë.

Afrona u shfaq si një princeshë, me fustan të bardhë saten me mëngë të gjata.

Ndërsa Blero, kishte veshur pantallona të zeza kombinuar me xhaktë të bardhë. E pranishme ishte dhe vajza e Bleros, Tara, e cila shoqëroi babin në altar.

Çifti shkëlqyen në ditën e tyre më të lumtur./E.B-dritare.net

Foto 1 nga 9


Flash Lajme

Më të lexuarat