Mbrëmja e sotme e spektaklit të vallëzimit “Dance With Me” është shoqëruar me incidente. Përpara se çifti Mateus dhe Eliona të kërcenin janë fikur dritat.

Moderatorja Alketa Vejsiu tentoi ta kapërcente momentin duke bërë batuata me Gent Zenelajn, por dritat sërish nuk po vinin.

Ndërsa skena ishte pa ndriçim, Era Rusi dhe Mateus Frroku ja nisën duke kënduar polifoni.

Më vonë dritat erdhën dhe spektakli vijoi normalisht./E.B-dritare.net


Flash Lajme