Me kalimin e viteve, Angelina Jolie e ka përsosur pamjen e saj.

Gjithmonë shfaqet perfekte, dhe është e pashmangshme që ajo të mos marrë të gjithë vëmendjen, në evente të ndryshme.

Në premieren e “Maleficent: Misterss of Evil”, në Romë, Jolie shkëlqeu me pamjen e saj. Ajo kishte veshur një fustan të zi të dizajnuar nga Versace.

Angelina Jolie dukej rrezatuese, ndërsa shoqërohej nga fëmijët e saj Shiloh dhe Zahara. Shikoni në galerinë më poshtë fotot e saj./E.B-dritare.net

Foto 1 nga 17


Flash Lajme

Më të lexuarat