Instagrami është një nga aplikacionet më të përdoruara nga njerëzit dhe vazhdimisht vjen me risi dhe ndryshime.

Këtë herë, ai ka hequr një opsion, atë të “Following Activity”, vendi ku ne shihnim se çfarë ndiqnin, komentonin dhe pëlqenin miqtë tanë.

Ky ndryshim nga Instagram nuk është pritur mirë në përgjithësi. Edhe këngëtarja e njohur Enca është mërzitur.

Përmes një postimi në Instatory ajo shkruan se tani nuk do mund të përgjojë asnjë njeri. Ajo ka thënë se bindur se me siguri ideja ka qenë e një mashkulli./E.B-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat