Dukesha e Kembrixhit dukej e mahnitshme, ndërsa mbërriti në Muzeun Historik Natyror, në Londër sot.

Kate Middleton, veshi një palë pantallona të gjera ngjyrë ulliri, dhe i kombinoi me një gjysmëgolf ngjyrë vishnjë.

Veshjes së saj, Kate i shtoi edhe një çantë vishnjë nga Channel dhe e kompletoi look-un e saj me një palë këpucë po vishnjë, nga Tods.

Kjo dalje  e Kate në Londër, vjen disa ditë para se ajo të niset për një vizitë mbretërore në Pakistan, me burrin e saj princin Uilliam.dardania.com

Foto 1 nga 15


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All