Aktori i humorit Albano Bogdo është aksidentuar. Ngjarja ka ndodhur në “Rrugën e Kavajës” në kryeqytet, teksa aktori po udhëtonte me një taksi.

Teksa ndodheshin pranë ish-parkut të autobuzave, taksia është përplasur me një tjetër, mjet gjë që ka shkatuar edhe lëndime tek aktori.


Foto nga aksidenti

Nga fotoja e publikuar nga Vizionplus, Albano shihet që ka dalë nga taksia dhe është ulur në trotuar për të marrë veten, por që nuk ka marrë dëme të mëdha.


Flash Lajme

Më të lexuarat