Pasditen e sotme, ajo ka qenë e ftuar në emisionin ‘Rudina’ ku ka folur për miqësinë pas një dashurie të përfunduar.

Xhensila është  shprehur se më shumë se nga mënyra se si janë ndërtuar marrëdhëniet, tek kjo pikë ndikon mënyra se si jemi ndarë dhe përse jemi ndarë.

“Miqësi, miqësi e mirëfillte nuk mund të quhet. Të paktën unë nuk mund ta quaj. Por ta shohësh si të huaj, mua më duket pak absurde, pasi është një person me të cilin ke ndarë gjithçka”, tha bukuroshja.

Screenshot_15.jpg

Screenshot_14.jpg


Flash Lajme

Më të lexuarat